Mezoterapia igłowa – Wrocław Krzyki
Mezoterapia Igłowa Wrocław
Mezoterapia igłowa jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Podczas zabiegu wstrzykuje się specjalnie odmierzone dawki koktajlu, który został stworzony na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, witamin oraz aminokwasów. Precyzja aplikacji i doskonały skład produktu powodują, że jego działanie jest szybkie i daje imponujące efekty. Można spodziewać się spłycenia drobnych zmarszczek, głębokiego nawilżenia i zwiększenia jędrności skóry. Mezoterapia igłowa poprawi wygląd, a wraz z nim polepszeniu ulegnie samopoczucie.
Tworząc naszą ofertę, nie zapomnieliśmy o osobach ze skłonnością do alergii. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest Mezolift, będący jedną z metod mezoterapii. Ma on działanie intensywnie rewitalizujące, a wszystko za sprawą użycia czystego nieusieciowanego kwasu hialuronowego.
Mezoterapia (Wrocław) daje też możliwość zdecydowania się na specyfik składający się wyłącznie z polinukleotydów. Możliwe jest rotacyjne stosowanie preparatu z witaminą C, kwasu hialuronowego i polinukleotydów.
Wszystkim, doceniającym długotrwałe efekty, polecamy Hydrobalans Skin booster. Dzięki niemu skóra zostanie nawilżona i nawodniona na bardzo długi okres czasu, a wszystko za sprawą wyjątkowej stabilizowanej formy kwasu hialuronowego. Substancja ta nie przyczynia się do gwałtownej zmiany wyglądu, zamiast tego stopniowo wchłania się i pozostaje wewnątrz skóry nawet przez kilkanaście miesięcy. Będąc we Wrocławiu, naprawdę warto skorzystać z naszych usług.
Wskazania do mezoterapii:
- regeneracja i rewitalizacja skóry
- zwiotczenie skóry
- profilaktyka przeciwzmarszczkowa
- zapobieganie wypadaniu włosów
- cellulit (uda, brzuch, pośladki)
- rozstępy
Mezoterapia igłowa – Przebieg zabiegu:
Zabieg wykonuje tylko lekarz używając odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki. W mezoterapii stosowane są obecnie gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach lub ampułko-strzykawkach. Substancje aktywne dobierane są przez lekarza w zależności od rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.
Podczas zabiegu wykonuje się szereg drobnych nakłuć.Nakłucia są średnio bolesne.Jeśli pacjent ma niski próg wrażliwości na ból, można zastosować znieczulenie kremem. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.
Po zabiegu:
Ślady po zabiegu widoczne są w zależności od typu zabiegu od kilku godzin do kilku dni, są możliwe do zamaskowania. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk lub małe krwiaki, które ustępują po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie grudki, które zanikają po 2-3 dniach.
Częstotliwość wykonania zabiegu:
Zabieg powinien być powtarzany 3 – 4 razy, w odstępach co 10-14 dni.
Przeciwwskazania:
alergia,ciąża, okres karmienia piersią,cukrzyca (niewyrównana),stany zapalne na skórze, opryszczka,skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień),choroba nowotworowa,stosowanie leków przeciwkrzepliwych.